Tepelná čerpadla pro region Plzeň, Praha a celou ČR

Hledáte kvalitní tepelná čerpadla v regionu Plzeň, Praha? Nabízíme spolehlivá tepelná čerpadla typu vzduch vzduch, vzduch voda, voda vzduch anebo voda voda již od roku 2001.

 

Dodáváme špičková tepelná čerpadla od firmy HOTJET, Mitsubishi a Toshiba, která jsou určená pro bezobslužné vytápění a přípravu teplé užitkové vody pro rodinné a bytové domy, penziony, hotely i firemní použití.

 

Velkou výhodou námi dodávaných komplexních systémů s tepelnými čerpadly je jejich modulárnost. Nové zařízení můžeme kombinovat například i se stávajícím kotlem na plyn, tuhá paliva nebo elektřinu s napojením na starý topný systém, bojler a podobně.

 

Rovněž v naší nabídce naleznete klimatizace značek Toshiba, Fujitsu, Mitsubishi, Artel a Sinclair. Specializujeme se na klimatizace pro region Plzeň a rovněž v naší nabídce služeb naleznete garážová vrata pro Plzeň, okolí a celý Plzeňský kraj!

Profesionální tepelná čerpadla

Zajišťujeme profesionální dodávku tepelné techniky a čerpadel na klíč včetně záručního i pozáručního servisu. Jak probíhá realizace zakázky? Prvotní prohlídka a zaměření místa instalace, vypracování cenové nabídky, montáž zařízení, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení obsluhy.

 

Zaměřujeme se na tepelnou techniku a zajištění úspory nákladů na teplo domácností i firem. V naší nabídce jsou vratové sytémy, tepelná technika, klimatizace, garážová vrata anebo protiprůvanová vrata. Pokud chcete zamezit úniku tepla nebo požadujete snížení nákladů na teplo, obraťte se nás a pomůžeme vám. Rovněž nabízíme vjezdové  brány a závory.

Jaké typy tepelných čerpadel nabízíme?

  • vzduch vzduch
  • vzduch voda
  • voda vzduch
  • voda voda
  • země voda

Všechna námi nabízená tepelná čerpadla jsou zapsána v programu Zelená úsporám a je tedy možné žádat o dotaci. Poskytujeme poradenství pro získávání dotací. nevíte si rady, jak dotaci získat? Kontaktujte nás!

Značková tepelná čerpadla

Fotogalerie tepelné techniky